Zimowe wyprzedaże – wydatek czy oszczędność?

Zimowe wyprzedaże – wydatek czy oszczędność?

Zimowe wyprzedaże – wydatek czy oszczędność?

Ledwie wstaliśmy od świątecznego stołu i posprzątaliśmy opakowania po gwiazdkowych prezentach, a już mamy nowy powód do robienia zakupów. Bo jak inaczej nazwać otwarty właśnie sezon zimowych wyprzedaży, gdy za pół ceny, a nawet taniej możemy kupić rzeczy, o których od dawna myśleliśmy. Kuszą wystawy w galeriach handlowych jak i zajawki na portalach w sieci.

Oszczędzanie na wyprzedażach

Wystarczy zajrzeć do kilku e-sklepów w internecie, żeby się przekonać jak spore obniżki proponowane są w styczniu. Nierzadko spotyka się kilkadziesiąt procent upustu na sprzęcie elektronicznym albo na wyposażeniu biur. Jeśli idzie o markowe ciuchy i dodatki, to kupić je można obecnie nawet za pół ceny. Z tym, że tutaj oszczędność jest dopiero wtedy, gdy jesteśmy pewne, że ubranie, czy buty będą nam pasować. Inaczej wydane pieniądze będą stratą, a bluzka czy sweterek wylądują na dnie szafy. Dlatego nie dajmy się zwieźć niesamowitym okazjom i możliwościom oszczędzenia pieniędzy i kupujmy tylko to, co nam się przyda.

Wydawanie na wyprzedażach

Raz ustaliwszy swoje priorytety, możemy zacząć poszukiwania najlepszych okazji. Może będzie to od dawna odkładany zakup nowego telewizora, które teraz na wyprzedażach można dostać w kosmicznie niskich cenach, albo marzy nam się wymiana mebli lub akcesoriów w naszym otoczeniu, na które też są obecnie spore przeceny? W końcu to niezły interes wydać teraz pół tego, co musielibyśmy zapłacić poza sezonem zimowych wyprzedaży. Jeśli aktualnie brak nam środków możemy pomyśleć o pożyczce krótkoterminowej, która pozwoli na zrobienie okazyjnych zakupów, które przecież nie trwają długo, w każdym razie krócej niż termin spłaty pożyczki. Dokładne warunki pożyczki i jej spłaty są do sprawdzenia na VIVUS.pl

źródło obrazka: www.psd-dude.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *