Zapraszanie do pożyczania

Zapraszanie do pożyczania

Zapraszanie do pożyczania

O tym, że dobre usługi warto polecać wiemy wszyscy doskonale. Sami chętnie słuchamy od znajomych o ciekawych promocjach na mieście albo o okazjach na aukcjach internetowych, bo często dzięki takim informacjom udaje nam się zrobić dobry interes. Tak samo rzecz się ma z usługami finansowymi. Jeśli jesteśmy zadowoleni z warunków pożyczki, to dlaczego nie mielibyśmy tego rozgłosić, tym bardziej że da się na tym zarobić. Jak? Zapytajcie w Vivusie!

System bonusowy działa

Zasady działania systemu bonusowego są bardzo proste. Jeśli jesteś już klientem Vivusa wystarczy, że polecisz ich usługi jednemu swojemu znajomemu, który także weźmie u nich pożyczkę, a 30 złotych jest Twoje. Każdy kolejny klient z Twojego polecenia, to kolejne 30 zł na Twoim rachunku bankowym. Dla osoby towarzyskiej i z pewnym darem przekonywania zarobienie w ten sposób nawet kilkuset złotych nie będzie wielkim wysiłkiem. Oczywiście w każdym przypadku trzeba dopełnić pewnych formalności, bez których system bonusowy nie zadziała.

Jakie są zasady?

Przede wszystkim każdego znajomego musisz zaprosić formalnie ze swojego profilu na stronie Vivusa wpisując do formularza kontaktowego jego e-mail i telefon. Następnie znajomy zakłada swój własny profil, gdzie podaje te same dane, których ty wcześniej użyłeś w zaproszeniu. Na koniec otrzymuje pożyczkę ( oczywiście tę pierwszą, zupełnie za darmo), co upoważnia Cię do otrzymania kwoty 30 złotych. Prawda jakie to proste? Zapraszanie do pożyczania naprawdę się opłaca.

Źródło obrazka: www.media2.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *