Wonga

wonga logoW przypadku ubiegania się o krótkoterminową pożyczkę gotówkową w firmie Wonga (www.wonga.pl) należy mieć na uwadze, że dostępny zakres kwotowy zasadniczo obejmuje sumy od 50 do 3000 złotych. Klienci, którzy dopiero rozpoczynają współpracę z Wonga, mogą jednak liczyć jedynie na 1500 złotych, choć jednocześnie w ramach promocji otrzymują znaczący rabat na całkowite koszty chwilówki – niezależnie od pożyczonej sumy koszt ten jest stały i wynosi 10 złotych. Każdy klient, który wywiązuje się z postanowień umowy terminowo, sukcesywnie podnosi swą wiarygodność, a tym samym uzyskuje dostęp do wyższych limitów kwotowych oraz automatycznie uczestniczy w programie lojalnościowym zapewniającym obniżkę kosztów pożyczek zaciąganych w przyszłości.

wonga grafikaZakres terminów spłaty jest w Wonga dosyć szeroki i wynosi od 1 do 60 dni, a w razie przejściowych problemów ze spłatą w wyznaczonym umową terminie klient może ubiegać się o prolongatę okresu kredytowania o maksymalnie 30 dni. Przedłużenie spłaty wymaga złożenia stosownego wniosku, uregulowania prowizji w wyznaczonej wysokości oraz ustalenia nowego terminu wymagalności.

wonga grafika 2Oferta Wonga jest przeznaczona dla obywateli polskich przebywających w kraju, posiadających na własność konto bankowe oraz nie figurujących w żadnym ogólnokrajowym rejestrze niesolidnych dłużników. Podjęcie decyzji kredytowej zajmuje najczęściej około kilku minut, jednak warto pamiętać, że w przypadku wniosków składanych po godzinie 22:00 klient najprawdopodobniej będzie zmuszony zaczekać na informację o przyznaniu pożyczki do 8:00 rano dnia następnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *