Walentynki – moc bezcennych wrażeń

Walentynki – moc bezcennych wrażeń

Walentynki – moc bezcennych wrażeń

Wypadające na 14 lutego Walentynki każda para chce uczcić na swój sposób. Nawet jeśli Zakochani wybiorą jeden z wszechobecnych w tych dniach serduszkowych gadżetów, to i tak mają szansę wręczyć go w niezwykłych okolicznościach albo opatrzyć oryginalnym tekstem czy też niebanalnym komentarzem. Pomysłów jest sporo, a miłość tylko pobudza kreatywność.

Serce na dłoni

Pary z większym lub mniejszym stażem mogą wykorzystać Walentynki do scementowania swojego związku. Nic w tym dziwnego, ze wielu Zakochanych wybiera właśnie datę 14 lutego na oświadczyny. Oczywiście te nie mogą obyć się bez tradycyjnego pierścionka. Czy będzie on miął oczko w kształcie serca czy nie, i tak będzie najpiękniejszą ozdobą dłoni wybranki.

Serdeczne życzenia

Czasem kartek na Walentynki wysyłamy więcej niż tuzin. W końcu serce to bardzo pojemny kontener; może pomieścić zarówno naszych najbliższych jak dalszych przyjaciół i członków rodziny. Nie obawiajmy się wyrażać nasze ciepłe uczucia w Dniu Zakochanych. W końcu sami bardzo lubimy otrzymywać serdeczne życzenia.

Dar prosto z serca

Jeśli tylko nas na to stać, zróbmy na Walentynki prezent naszym Ukochanym. Może będzie to flakonik ulubionych perfum, a może dobrej klasy bielizna albo jakiś elektroniczny gadżet; wszystko zależy od naszej pomysłowości i zasobności portfela. Czasem zabranie Drugiej Połówki na kolację lub wybranie innego niezobowiązującego prezentu prosto z serca może mieć lepszy efekt niż najdroższe podarunki.

Źródło obrazka wyróżniającego: theodysseyonline.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *