Szybka pożyczka – szybki przelew

Szybka pożyczka – szybki przelew

Szybka pożyczka – szybki przelew

Nieodzownym etapem podczas zaciągania szybkiej pożyczki przez internet, jest rejestracja na portalu firmy pożyczkowej oraz uiszczenie opłaty rejestracyjnej. Najczęściej chodzi tu o wysłanie symbolicznej kwoty ze swojego konta w banku lub za pośrednictwem systemu BlueCasch. Z obu tych możliwości można skorzystać starając się o pożyczkę w Vivusie.

Szybki przelew z konta

Jednorazowa opłata rejestracyjna w Vivusie wynosi tylko 1 grosz, jeśli wysyłamy ją z naszego konta bankowego. Dużym ułatwieniem jest to, że Vivus Finanse posiada swoje konta aż w sześciu najpopularniejszych bankach w Polsce. Listę tych banków można sprawdzić na oficjalnej stronie firmy. Jeśli i my posiadamy konto w którymś z tych banków przelew dojdzie błyskawicznie. Jeśli nie, taki przelew zostanie zaksięgowany zgodnie z sesjami międzybankowymi na konto pożyczkodawcy w Banku Millenium, co może nieco dłużej potrwać.

Szybki przelew BlueCash

Dzięki systemowi BlueCash można pominąć oczekiwanie na bankowe sesje księgowania. Przelew wykonany jest online i dociera błyskawicznie na konto odbiorcy.

mac-459196_640

Internet to nie tylko narzędzie do pracy, ale również pomoc finansowa w najtrudniejszej sytuacji. (CQuadratNet _pixabay.com)

Na każdym etapie realizacji przelewu nadawca jak i odbiorca mogą być informowani o statusie transakcji smsowo lub mailowo. Jeśli wybierzemy opcję opłaty rejestracyjnej za pośrednictwem BlueCash wyniesie ona ni mniej ni więcej tylko 1 zł. Zyskujemy na czasie, bo usługa ta dostępna jest 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W ten sposób opóźnienia w zaksięgowaniu naszej opłaty rejestracyjnej na pewno nie staną nam na drodze do szybkiej pożyczki.

Źródło obrazka: powislanski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *