Różnica między pierwszą, a kolejną pożyczką

Różnica między pierwszą, a kolejną pożyczką

Różnica między pierwszą, a kolejną pożyczką

Pierwszy krok w jakimś kierunku zazwyczaj bywa najtrudniejszy. Jest to moment podjęcia decyzji i przygotowania do dalszej drogi. Czasem bez odpowiedniej motywacji, nie bylibyśmy go w stanie w ogóle zrobić. Specjaliści od marketingu różnych usług i produktów, dobrze wiedzą o naszych wahaniach i umieją nas skutecznie zmotywować, byśmy zwrócili się w kierunku ich oferty. Nie inaczej jest na rynku pożyczek krótkoterminowych. Sprawdźmy czym pożyczkodawcy zachęcają nas do brania pierwszych i kolejnych pożyczek.

Pierwsza pożyczka tańsza

Przykładem niech posłużą nam pożyczki krótkoterminowe oferowane w Vivusie. Pierwszą pożyczkę do 1600 złotych nowi klienci otrzymują za darmo. Oznacza to, że nie płacą prowizji, a RRSO wynosi tu 0%. Krótko mówiąc oddają tyle, ile pożyczyli, czyli dokładnie 1600 złotych w terminie 30 dni. Jest to niewątpliwy atut, który może skusić niezdecydowanych. Biorąc pożyczkę po raz pierwszy musimy się jednak liczyć z większą ilością formalności. Przede wszystkim trzeba będzie zarejestrować swój profil online podając komplet danych osobowych oraz poczekać na ich weryfikację. Do tego konieczne będzie wykonanie przelewu z opłatą rejestracyjna, a następnie oczekiwanie na jej zaksięgowanie i zwrot z powrotem na konto (ta pierwsza pożyczka w Vivusie na prawdę jest za darmo).

light-bulb-1002783_1280_Fotomek

Zanim pożyczysz kolejny raz – pomyśl, czy Cię na to na pewno stać! (Fotomek_pixabay.com)

Kolejne pożyczki większe

Kolejne pożyczki w Vivusie można zaciągać już po upływie 7 dni od spłacenia pierwszej pożyczki w terminie. Druga pożyczka może być większa o cały tysiąc złotych i stanowić kwotę do 2600 zł. Trzecia sięgać już może trzech tysięcy, a czwarta trzech i pół. Każda kolejna będzie miała limit do 4000 złotych. Oczywiście warunkiem przyznania następnych pożyczek jest terminowa spłata poprzednich. Korzystne jest również zmniejszenie ilości formalności i jeszcze szybsze decyzje kredytowe. Za to dochodzą opłaty i prowizje za ich udzielenie. Pamiętać należy o tym, że w Vivusie jednocześnie można posiadać tylko jedną pożyczkę, jednak jeśli zaistnieje potrzeba dobrania kwoty do już pożyczonej, to Vivus daje taką możliwość swoim stałym klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *