Remont mieszkania – dodatkowy wydatek. Jak zapewnić wymagane środki finansowe?

Remont mieszkania – dodatkowy wydatek. Jak zapewnić wymagane środki finansowe?

Remont mieszkania – dodatkowy wydatek. Jak zapewnić wymagane środki finansowe?

Przeprowadzenie remontu mieszkania lub wykonanie prac odświeżających domowe wnętrza wykonuje się raz na jakiś czas. Zwykle wynika to z potrzeby zmiany lub świeżości. Niekiedy zdarza się także, że jest to efekt konieczności z powodu wyeksploatowania przestrzeni lub różnego rodzaju wypadków. Niezależnie od powodu decyzja na odświeżenie domu czy mieszkania lub przeprowadzenie bardziej zaawansowanego remontu związana jest z koniecznością zabezpieczenia na ten cel środków finansowych. W przypadku, kiedy brakuje gotówki na remont, warto skorzystać z opcji finansowania dostępnych w ofercie parabanków. 

Wydatki remontowe

Wydatki generowane przez odświeżenie mieszkania lub niewielki remont w pełni pokryć można dzięki pożyczkom udzielanym przez parabanki.
Photo by Nathan Dumlao on Unsplash

W zależności od zakresu planowanych prac, zróżnicowane będą wydatki. Faktem jest, że zwykłe odświeżenie mieszkania wiąże się z niemałym nakładem. Samo pomalowanie ścian, wyposażenie w nowe meble, instalacja nowego oświetlenia oraz zakup tekstyliów czy dodatków, to już kwoty przekraczające kilka tysięcy złotych. Chcąc przeprowadzić bardziej zaawansowane prace, koszt zdecydowanie rośnie. Dodatkowa gotówka jest więc koniecznością. Z szybką pomocą przychodzą w takim wypadku parabanki. 

Pożyczki pozabankowe – najważniejsze informacje

Popularne chwilówki oraz pożyczki ratalne oferowane przez instytucje finansowe niebędące bankami to doskonała alternatywa dla kredytów, których uzyskanie wymaga czasu oraz skomplikowanej procedury. Procedura uzyskania pożyczki pozabankowej jest maksymalnie uproszczona. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu. Na podstawie danych przekazywanych przez klienta firma sprawdza zdolność kredytową, jednakże wymagania są o wiele mniej rygorystyczne. Wnioskowana kwota już nawet w kilka chwil zostaje przelewana na konto pożyczkobiorcy. Parabanki przyznają pieniądze bez konieczności podania celu. Zobowiązanie jest krótkoterminowe. W przypadku spłaty ratalnej, raty są przystępne i elastyczne. Warunki są więc bardzo korzystne dla klientów. Na rynku istnieją także firmy, które oferują atrakcyjne promocje, jak na przykład Vivus, w której oprocentowanie pierwszej pożyczki wynosi 0%. Klient spłaca więc dokładnie tyle, ile pożyczył. 

Warunki korzystania z pożyczek parabankowych są bardzo jasne, bez ukrytych kwot czy zobowiązań. Oferta ta jest także bezpieczna. Sprawdzone firmy, takie jak Vivus, podlegają Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów i są one wpisane do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ich istnienie warunkowane jest przez prawo, dlatego też korzystanie z usług profesjonalnych parabanków jest w pełni bezpieczne. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *