Ranking firm pożyczkowych

Ranking firm pożyczkowych

Ranking firm pożyczkowych

Wśród mnogości ofert pożyczkodawców możemy poczuć się nieco zagubieni. Firmy udzielające pożyczek zachęcają nas do skorzystania z ich propozycji dość zbliżonymi argumentami. Jeśli akurat nie możemy poradzić się nikogo ze znajomych albo wprost zapytać doradcy kredytowego, która z instytucji finansowych zasługuje na nasze zainteresowanie, zajrzyjmy do rankingów, może tam znajdziemy podpowiedź.

Pierwsza pożyczka – kolejna pożyczka

Często wyznacznikiem miejsca, jakie zajmuje dany pożyczkodawca w rankingu jest wysokość kwoty oferowanej jako pierwsza pożyczka oraz wysokość kolejnej pożyczki. Ci, którzy są w stanie pożyczyć nowym klientom najwięcej, z reguły plasują się w czołówce. W kategorii krótkoterminowych pożyczek w grę wchodzą kwoty od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy, przy czym w większości przypadków kolejne pożyczki stanowią wielokrotność tej pierwszej.

Zalety najwyżej cenione

Jednak wysokie kwoty pożyczek nie wystarczą, by uplasować się na pierwszych miejscach rankingu. Oferta musi jeszcze posiadać zalety, które zostaną docenione przez klientów. Na pewno takim plusem jest pierwsza pożyczka udzielana za darmo. Obecnie kilka firm pożyczkowych, w tym Vivus proponuje je potencjalnym pożyczkobiorcom. Kolejnym atutem jest szybkość rozpatrywania wniosku o pożyczkę i udzielanie jej. Tutaj ekspresowe tempo 15 minut nie należy już do rzadkości. W końcu specjalne warunki udzielania pożyczek mogą być przychylnie oceniane przez autorów rankingów. Minimum formalności, brak opłat za rejestrację, preferencyjne warunki dla stałych klientów to tylko niektóre przykłady takich udogodnień.

Pożyczka od Vivus-a to spore udogodnienie, szczególnie dla osób bezrobotnych czy nie zarabiających kokosów (niektóre banki biorą pod uwagę to, ile zarabiamy i na tej podstawie decydują się o przyznaniu nam kredytu). Dzięki temu, można mu przypisać cenną cechę, jaką jest łatwodostępność , która znacznie przybliża nas do spełnienia najpilniejszych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *