Przytulić ładną sumkę

Przytulić ładną sumkę

Przytulić ładną sumkę

Choć nie wszyscy jesteśmy jednakowo uczuciowi i nie wszyscy dajemy wyraz naszym uczuciom poprzez przytulanie, to jednak do ładnej sumki każdy z nas chętnie by się przytulił. Problem jednak w tym, że ładne sumki wcale na nasze uściski nie czekają i żeby choć odrobinę się do nich przybliżyć musimy się nieźle nachodzić. Wielu z nas zachodzi w głowę, jak to zrobić.

Zarobić ładną sumkę

Oczywiście najprościej byłoby ładną sumkę zarobić. Jak jednak dopiąć swego celu, kiedy zarobki w naszej firmie stoją w miejscu od lat, a od pójścia do szefa po podwyżkę powstrzymuje nas całkiem realne widmo zwolnienia? Wyjściem z impasu może okazać się podjęcie dodatkowego zatrudnienia albo zajęcie się jakimś intratnym hobby jak na przykład hodowla koni.

Wygrać ładną sumkę

Granie na giełdzie nie każdemu wychodzi, ale dość często słyszy się o szczęściarzach zarabiających ładne sumki na hossie, której nikt inny nie przewidział. Bardziej popularnym sposobem polowania na pieniądze są różne gry losowe. Totalizator sportowy dba o nasze zainteresowanie wymyślając coraz to nowe gry. Zatem jeśli jeszcze nie poszczęściło nam się w lotku, możemy spróbować wygrać w zdrapki w kaskadę ale jeszcze inną loterię.

Pożyczyć ładną sumkę

Zastanawiam się na czym polega uroda ładnej sumki. Myślę, że im łatwiej ją zdobędziemy tym bardziej wydaje nam się atrakcyjna. Jeśli nie zarobiliśmy jej w pocie czoła, ani nie wygraliśmy inwestując uprzednio mnóstwo czasu i pieniędzy, to powinna nam się przez długi czas podobać. Z pożyczoną sumką nie jest nam już tak dobrze. Owszem możemy się do niej przytulić, jednak pozostanie w nas świadomość, że nie jest do końca nasza i wkrótce trzeba będzie ją zwrócić.

 

źródło obrazka: http://thegoodthebadandthemoney.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *