Pożyczkomat

pozyczkomat logoFirma Pożyczkomat, oferująca swe usługi za pośrednictwem portalu www.pozyczkomat.pl, proponuje swym klientom szybkie pożyczki krótkoterminowe na kwotę od 200 do 1500 złotych.

pozyczkomat grafika 2Zasadniczy wymiar terminu spłaty to maksymalnie 31 dni, jednak można ten okres wydłużyć o maksymalnie 31 kolejnych dni – jest to jednak opcja płatna, a dokładna wysokość opłaty jest zależna od kwoty pożyczki i od długości wnioskowanej prolongaty. Trzeba podkreślić, że dzięki zastosowaniu w pełni zautomatyzowanej procedury weryfikacji klienta i przyznawania pożyczki, gotówkę można uzyskać już w 10 minut od akceptacji wniosku, a całość wymaganych formalności to absolutne minimum.

pozyczkomat grafika 1Warunki konieczne do uzyskania chwilówki to ukończenie przynajmniej 20 lat życia (górnego limitu wiekowego brak), obywatelstwo polskie, pisemna zgoda na warunki umowy oraz brak niespłaconych zobowiązań wobec innych podmiotów świadczących usługi finansowe. Firma Pożyczkomat zapewnia także swym klientom całodobowe wsparcie i pomoc przez cały rok niezależnie od pory dnia, co jest swoistym ewenementem w branży szybkich pożyczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *