Pożyczki online nawet gdy jesteś offline

Pożyczki online nawet gdy jesteś offline

Pożyczki online nawet gdy jesteś offline

Terminem online zwykło się określać osoby lub urządzenia podłączone do sieci komunikacyjnych, takich jak internet lub sieć telefoniczna. Jego przeciwieństwem jest termin offline, który oznacza odłączenie od sieci. To odłączenie może być albo celowe (na przykład wtedy, gdy chcemy oszczędzić na pakiecie danych i wcześniej pobierzemy pliki z internetu, żeby je potem spokojnie przeglądać offline) albo niezamierzone, gdy po prostu tracimy zasięg sieci. Jak zatem możemy skorzystać z usług pożyczek online w przypadku, gdy znaleźliśmy się offline?

Sposoby na zdalne pożyczanie

Jak się okazuje, wiele firm udzielających krótkoterminowych pożyczek daje swoim potencjalnym klientom kilka sposobów złożenia wniosku. W Vivus na przykład można to zrobić za pomocą internetu lub przez telefon. Załóżmy zatem, że zależy nam na jak najszybszym złożeniu wniosku o pożyczkę, a nie mamy dostępu do internetu, wtedy wystarczy zadzwonić na infolinię. Z kolei, jeśli mamy problem z telefonem, bo na przykład skończyły nam się środki na karcie doładowującej, możemy poszukać miejsca z darmowym wi-fi i spróbować złożyć wniosek przez oficjalną stronę internetową pożyczkodawcy.

Zdalne pożyczanie w praktyce

Oczywiście, żeby zdalnie złożony wniosek o pożyczkę był w ogóle rozpatrywany, musi zostać najpierw zweryfikowany. W tym celu, niezależnie czy chcemy wziąć pożyczkę przez internet, czy pożyczać na telefon, musimy podać swoje dane osobowe. Mogą one posłużyć do zidentyfikowania naszej historii w BIG lub BIK, choć trzeba zauważyć, że niektóre firmy pożyczkowe rezygnują z tej weryfikacji podnosząc jednocześnie koszty pożyczki. Poza tym w obu przypadkach w Vivus potrzebne będzie wysłanie symbolicznego przelewu o wartości 1 zł ze swojego konta. Jeśli nadal jesteśmy offline, wystarczy udać się do siedziby naszego banku i dokonać tej formalności, a wtedy pieniądze z pożyczki mogą trafić na nasze konto nawet już po 15 minutach!

źródło obrazka wyróżniajacego: posted.thelabelfinder.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *