Pogotowie finansowe do usług

Pogotowie finansowe do usług

Pogotowie finansowe do usług

W nagłych przypadkach pogorszenia stanu zdrowia wzywamy na pomoc pogotowie ratunkowe. Kiedy ni z tego, ni z owego wysiądzie nam prąd dzwonimy na pogotowie energetyczne, a gdy szwankuje instalacja gazowa natychmiast kontaktujemy się z pogotowiem gazowym. Takich nieplanowanych awarii może zdarzyć się w naszym życiu o wiele więcej. Odpowiedzią rynku są na przykład powstające w naszych miastach pogotowia krawieckie, gotowe przyszyć każdy odpadający guzik czy zaszyć każdą pęknięty szew w naszym wyjściowym ubraniu albo pogotowia finansowe, które udziela nam ekspresowych pożyczek, gdy dopadnie nas nagła potrzeba gotówki.

Usługi ekspresowych pożyczek

Najważniejszą zaletą ekspresowych pożyczek jest szybki termin ich realizacji. Od złożenia wniosku o pożyczkę do jego rozpatrzenia nie mija wiele czasu. Jest on potrzebny na weryfikację danych potencjalnego pożyczkobiorcy. Niektórzy pożyczkodawcy, choć trzeba przyznać, że nie wszyscy, sprawdzają historię danej osoby w BIK i BIG. Po pozytywnej decyzji kredytowej większość instytucji finansowych jest w stanie przelać wnioskowaną kwotę w kwadrans na konto pożyczkobiorcy. Tak szybka realizacja usługi jest naprawdę pomocna przy palących wydatkach, z którymi nie można czkać an chwili dłużej.

Rozszerzenie i powtórzenie usługi

Po pomyślnej spłacie pierwszej pożyczki, instytucja finansowa, która jej udzieliła jest skłonna ponownie wykonać taką usługę na rzecz pożyczkobiorcy. Najczęściej jednak możliwe jest to z zachowaniem siedmiodniowych odstępów między kolejnymi pożyczkami. Co więcej, stając się stałym klientem z każdą kolejną pożyczką zyskuje się możliwość zaciągnięcia wyższej kwoty pożyczki, a czasem na wniosek klienta następuje wydłużenie czasu spłaty. Sprawdź dokładne warunki na vivus.pl

 

źródło obrazka wyróżniającego: timebusinessblog.files.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *