Plany Sylwestrowe- jak ich nie zrujnować?

Plany Sylwestrowe- jak ich nie zrujnować?

Plany Sylwestrowe- jak ich nie zrujnować?

Jak ten czas szybko leci, prawda? O jego upływie najczęściej zdajemy się myśleć właśnie pod koniec roku, gdy za chwilę przyjdzie przywitać nam kolejny 2 tysiące któryś. Jakbyśmy nie oceniali minionych Dwunastu Miesięcy zawsze chcemy pożegnać je z pompą, a z hukiem przywitać kolejny Nowy Rok. Jak nie zrujnować swoich sylwestrowych planów?

Nie wydawaj wszystkiego na Święta

Choć przed świątecznymi promocjami i okazjami trudno uciec, to jednak powinniśmy trzymać nerwy na wodzy, jeśli chcemy, by w naszym portfelu do końca roku jeszcze coś pozostało. Inaczej posiłkować się będziemy musieli jakimś dodatkowym źródłem finansowani, w postaci na przykład pożyczek krótkoterminowych. Jakby tego było mało w większości markowych sklepów i galerii handlowych tuz po Bożym Narodzeniu ogłaszane są wyprzedaże. Najlepiej wtedy omijać je szerokim łukiem, chyba że naszym celem jest upolowanie jakiejś fajnej kiecki na Sylwestra.

Zarezerwuj Sylwestra dużo wcześniej

Zabieranie się za organizację sylwestrowej zabawy w okolicach 30 grudnia jest dużym błędem. Jeśli wcześniej nie zarezerwowaliśmy sobie miejsca w żadnym lokalu albo nie zapisaliśmy się na wspólną zabawę z przyjaciółmi, to raczej pozostanie nam Sylwester przed telewizorem w zaciszu domowego ogniska. To z kolei nie wszystkim kojarzy się z szampańską zabawą. O nią trzeba zadbać dużo wcześniej. Atrakcyjne wyjazdy na przywitanie Nowego Roku w Górach trzeba rezerwować sobie już w listopadzie, a dansingi i bale w renomowanych salach naszego miasta także mają ograniczoną pule miejsc, która topnieje wraz z początkiem grudnia.

Źródło obrazka wyróżniającego: wiemcoijak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *