Ostatnie przygotowania do matur. Ile kosztują korepetycje?

Ostatnie przygotowania do matur. Ile kosztują korepetycje?

Ostatnie przygotowania do matur. Ile kosztują korepetycje?

 

Trwa gorączkowe wkuwanie z wszystkich przedmiotów przed maturą. Czasem zagadnienia z matematyki, polskiego lub chemii mogą przerastać możliwości samodzielnej nauki, a nie zawsze znajdzie się w domu pomoc wśród najbliższych, którym formuły zadań chemicznych, wzory matematyczne i szczegóły lektur dawno już wywietrzały z pamięci. W takich wypadkach trzeba szukać ratunku u korepetytorów. Ofert prywatnych lekcji jest sporo i jeśli akurat nie znamy żadnego studenta politechniki, żeby pomógł z matmą, albo polonistki, żeby wytłumaczyła to i owo z literatury, warto sięgnąć do internetowych wyszukiwarek.

korepetycje maturalne

http://www.praca.egospodarka.pl

Cena a jakość nauczania u korepetytorów

Nie zawsze cena będzie wyznacznikiem atrakcyjności oferty korepetycji. Jeśli chcemy skorzystać z lekcji u osoby prywatnej warto zawsze sprawdzić jej kwalifikacje i poprosić o ewentualne referencje. Kiedy jednak goni nas czas, a najlepsi korepetytorzy mogą mieć już zajęte terminy, posiłkować się musimy losowo wybranymi propozycjami. Oto kilka przykładowych cen korepetycji:

 • korepetycje z matematyki z dojazdem do ucznia – około 35-40 zł/h,
 • korepetycje z matematyki u absolwenta matematyki UW – 120 zł / h,
 • intensywne przygotowanie do matury z polskiego 50 zł/h,
 • korepetycje u nauczyciela języka polskiego z liceum 35-60 zł/h,
 • j. angielski – przygotowanie do matury 45-90 zł/h,
 • korepetycje z angielskiego przez Skype – 40-80 zł/h,
 • konwersacje z native speakerem – około 60 zł.

  nauka do matury

  http://ogloszenia.trojmiasto.pl/

Ceny w centrum korepetycji

Od niedawna można zauważyć stale powiększającą się liczbę kursów doszkalających i centrów korepetycji. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku, gdzie pełno jest uczniów nie nadążających za programem nauczania lub szukających dodatkowych wiadomości wykraczających poza szkolną sztampę. Dla nich wszystkich oferta centrum korepetycji jest jak znalazł, a poza tym oferowane warunki są zazwyczaj komfortowe zarówno pod względem lokalizacji nauczania jak i ceny. Oto kilka przykładów kursów maturalnych z jednego z centrów korepetycji:

 • Cena kursu maturalnego w małych grupach zajęciowych od 4 do 6 osób obejmującego wszystkie przedmioty maturalne, a trwającego od października do kwietnia z liczbą 56 godzin zegarowych ogółem kosztuje 25 zł za godzinę, co daje 200 zł za miesiąc. Można także indywidualne ustalić cenę za kurs poprawkowy, czego oczywiście nikomu nikt nie życzy.
 • Ciekawa jest także propozycja dla uczniów szkół średnich wybierających się na Medycynę, Architekturę, bądź Prawo. Tu w cenie 600 zł za miesiąc można poszerzać wiadomości w wybranych dziedzinach, które punktowane będą przy rekrutacji na studia.
 • Niektórzy najlepiej uczą się w gronie zaufanych przyjaciół, stąd propozycja, by na kurs maturalny zapisać się całą „paczką”, wtedy z pewnością uzyskać można dodatkowo ciekawe rabaty i zniżki

źródła informacji: http://www.e-korepetycje.net, http://symposio.pl

źródło obarazka wyróżniającego: pila.leaderschool.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *