Najciekawsze propozycje na prezenty walentynkowe

Najciekawsze propozycje na prezenty walentynkowe

Najciekawsze propozycje na prezenty walentynkowe

Jak wyrazić miłość ukochanej osobie? Pewnie każdy z nas szukał, szuka lub będzie szukał odpowiedzi na to pytanie. Najwięcej ambarasu mają tu niewątpliwie osoby, które chcą wyznać miłość po raz pierwszy, bo niezbyt dobrze znają obiekt swych westchnień. Jednak partnerzy pozostający w stałych związkach wcale nie lepiej radzą sobie z okazywaniem uczuć na co dzień. Zbliżające się Walentynki to świetna okazja okazja i dla pierwszych, i dla drugich, by w końcu zdecydować się na wyrażenie tego, co skrywane na dnie serca.

kartka na Walentynki

www.stylecracker.com

Moja pierwsza walentynka

Ciekawe, czy pamiętacie swoją pierwszą w życiu walentynkę, a jeśli tak, to czy była to walentynka otrzymana, czy może walentynka wręczana ukochanej osobie. Z pewnością emocji jest zawsze wiele, niezależnie od tego czy to my chcemy zrobić pierwszy krok, czy też ktoś wykonał ten pierwszy krok w naszym kierunku. Aby poczuć się pewniej warto wybrać odpowiedni rekwizyt. Oto kilka propozycji na prezenty walentynkowe dla zakochanych pierwszy raz:

 • Ozdobna kartka – dla osób, które lubią składać deklaracje pisemne. Wzory kartek walentynkowych są przeróżne od klasycznych z motywem serca, przez bardziej awangardowe z postaciami z kreskówek, po grafiki pełne humoru. Cena od około 10 -30 zł

 • Przytulanka- słodki misiaczek ubrany w koszulkę z napisem „kocham Cię”, a może rozkoszny króliczek trzymający w łapkach serduszko – taka maskotka wyraża wszystko za nas. Cena ok 30 zł – 100 zł
 • Kubek z dedykacją- może to być niebanalna sentencja albo nadruk zdjęcia z napisem. Cena od 30 zł
 • Lizak w kształcie serca- propozycja dla minimalistów. Cena od 1 zł
 • Czekoladki z dedykacją- pięknie opakowane pudełko wyśmienitych czekoladek rozbudzi apetyt na miłość – cena od około 35 zł.

  prezent na walentynki

  mygiftdna.pl

Walentynka w stałym związku

Temperaturę związku należy stale podtrzymywać; wiedzą o tym nawet świeżo upieczone pary. Najlepiej robić to codziennie poprzez czułe gesty, ciepłe słowa albo miłe uczynki, takie jak na przykład zrobienie herbaty, masaż stóp albo choćby kupno jakiegoś drobiazgu, który sprawi przyjemność partnerowi lub partnerce. Oto kilka propozycji na prezenty walentynkowe dla pozostających w stałych związkach:

 • Obrazek w ramce – może przedstawiać Wasze wspólne zdjęcie wydrukowane na płótnie albo składać się ze słów, które są dla waszego związku kluczowe, może przedstawiać historię Waszej znajomości albo przypominać wydruk z pierwszej strony kolorowego pisma, gdzie bohaterem dnia będzie Ona, On, lub Wy. Oferta obrazów na walentynki jest ogromna, a ceny zaczynają się od około 100 zł.

 • Zestawy dla dwojga – praktyczne i miłe zarazem, dwa ręczniki z inicjałami, dwie poduszki z wyhaftowanymi imionami, dwa kieliszki i karafka, dwa kubki, zestaw sztućców, zestaw do fondue, to wydatek od około 100 złotych.
 • Plany na przyszłość – snucie planów na przyszłość zawsze cementuje związek. Pomocne w tym będą ozdobne mapy, na których zaznaczać będzie można już odbyte podróże i te, które jeszcze przed Wami. Cena około 120 złotych
 • Coś osobistego – znając gusty partnera lub partnerki możemy pokusić się o zakup perfum, bielizny lub biżuterii.

Propozycji na ciekawe prezenty walentynkowe jest w bród. Niektórych z Was duży wybór może nawet onieśmielić. Pamiętajcie jednak, że dla ukochanej osoby liczy się nie tyle co kupiliście, ale to, w jaki sposób wyraziliście swoje uczucie. Nigdy nie zapominajcie o Walentynkach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *