Na czacie z konsultantem

Na czacie z konsultantem

Na czacie z konsultantem

Wielu z nas przyzwyczajonych jest do szukania informacji o interesujących nas ofertach w internecie. Jednak wchodząc na oficjalne strony firm usługowych czy handlowych nie zawsze znajdziemy odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania. Wtedy chcielibyśmy dopytać o szczegóły, a nie zawsze jest kogo…

Niełatwy język finansów

Na trudności napotykamy na przykład w przypadku usług finansowych. Często ich szczegóły wyjaśniane są za pomocą języka pełnego terminów i zwrotów z dziedziny ekonomii i finansów. Umówmy się, nie każdy jest specjalistą w tej materii i nie każdy kończył SGH, więc też nie każdy jest w stanie wszystko zrozumieć. Dlatego dostępność biura obsługi on-line to jedyna możliwość, żeby szybko i sprawnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Nawiązać kontakt z firmą

Na stronie Vivusa w zakładce „Kontakt” znajdziemy kilka sposobów na nawiązanie rozmowy z konsultantami. Przede wszystkim do Biura Obsługi Klienta możemy zadzwonić i to w bardzo szerokim zakresie godzin, bo już od 6 rano do 23 wieczorem. Drugim sposobem jest napisanie maila pod wskazany na stronie adres. Trzecim, bardzo skutecznym jest rozpoczęcie czatu z konsultantem. Po naciśnięciu odpowiedniego okna dialogowego zgłasza się osoba zatrudniona na stanowisku konsultanta i uprzejmie pyta: „w czym mogę pomóc?”

Konsultant wyjaśnia i tłumaczy

Konsultanta na czacie możemy zapytać o pomoc w dosłownie każdej sprawie związanej z ofertą firmy. Jeśli planujemy dopiero zostać klientem Vivusa, możemy zapytać jak się to robi, jakie dokumenty i formalności trzeba będzie wypełnić. Ważne jest również rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących zapisów umowy, którą trzeba podpisać przy pierwszej pożyczce. Z kolei jeśli już zaciągnęliśmy pożyczkę, to konsultanci będą mogli nas poinformować o zbliżającym się terminie spłaty oraz o tym jak ewentualnie go wydłużyć.

Źródło obrazka: www.mundosolucion.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *