Łatwy kredyt

latwy kredyt LogoObecna na naszym rynku chwilówek od 2012 roku firma Łatwy Kredyt (www.latwykredyt.pl) umożliwia zaciągnięcie szybkiej pożyczki gotówkowej przez Internet na kwotę od 100 do 3000 złotych. Należy mieć na uwadze fakt, że dla nowych klientów wprowadzone zostało ograniczenie maksymalnej kwoty, o która można wnioskować – granica ta wynosi 1000 złotych. Swego rodzaju ciekawostką jest, że już druga zaciągana w Łatwym Kredycie chwilówka może wynosić 3000 złotych – w firmach konkurencyjnych okres budowania zaufania (czyli stopniowe zwiększanie limitów na maksymalną kwotę kredytu) jest dłuższy.

latwy kredyt grafika 1Dostępne dla klienta okresy spłaty to od 7 do 30 dni, a dokładny termin klient określa sam. Jeżeli klient nie jest w stanie terminowo wywiązać się ze spłaty, to ma możliwość przedłużenia jej terminu o kolejne 7, 14 lub 30 dni – warunkiem podstawowym jest tu opłacenie wymaganej prowizji za prolongatę, a samych przedłużeń można dokonywać dowolnie wielu.

latwy kredyt grafika 2Do złożenia wniosku kredytowego konieczna jest rejestracja na stronie www.latwykredyt.pl (konieczne jest podanie danych z dowodu osobistego oraz numeru telefonu komórkowego), a także wiek od 21 do 65 lat, pozytywna weryfikacja w BIK i posiadanie własnego konta bankowego. Czas oczekiwania na decyzję kredytową nie jest długi, a klient otrzymuje tę informację w wiadomości SMS – jeżeli wniosek został rozpatrzony pozytywnie, gotówka trafi na docelowe konto w ciągu 30 minut, jeśli konto klienta jest prowadzone w którymś z banków wyszczególnionych na stronie internetowej pożyczkodawcy. W przeciwnym razie księgowanie przelewu może trwać nieco dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *