Która pożyczka jest najszybsza?

Która pożyczka jest najszybsza?

Która pożyczka jest najszybsza?

Obecnie na naszym ryku pożyczek działa sporo pozabankowych instytucji finansowych, które starają się jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów. Niewątpliwie wielu pożyczkobiorców poszukuje szybkiego sposobu na dziurę w domowym budżecie. To właśnie dla nich firmy takie jak Vivus są w stanie udzielić pożyczki nawet w 15 minut. Jak oni to robią i która  znich jest najszybsza?

Pożyczka bez wychodzenia z domu

Przede wszystkim na szybkość udzielenia pożyczki wpływa okrojona do niezbędnego minimum procedura. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, bo w Vivusie załatwić można wszystko przez internet. Złożenie wniosku odbywa się on-line i wystarczy, że poda się w nim swoje podstawowe dane osobowe. Następnie trzeba będzie wysłać symboliczna kwotę na konto pożyczkodawcy, aby uwierzytelnić własne konto bankowe. To także możemy zrobić zdalnie, jeśli tylko podpisaliśmy z naszym bankiem umowę o bankowości internetowej.

Pieniądze w 15 minut na koncie

Potem czekamy już tylko na rozpatrzenie wniosku, po którym nastąpi przelanie wnioskowanej kwoty na nasze konto. To samo, z którego dokonaliśmy wcześniej symbolicznego przelewu. Vivus gwarantuje dostarczenie pieniędzy już 15 minut. Należy tylko spełnić jeden warunek. Otóż nasze konto musi być prowadzone przez jeden z sześciu banków z którymi firma współpracuje, a są to: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski.

Zobacz również: pieniadze.fakt.pl/najlepsze-pozyczki-chwilowki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *