Kredito24

kredito24 logoKredito24 (www.kredito24.pl) udziela szybkich pożyczek online na kwoty z zakresu 300-3000 złotych, klienci od razu mają dostęp do pełnego spektrum oferty. Firma uruchomiła także akcję promocyjną na Facebooku, polegającą na tym, że wystarczy polubić profil Kredito24 na tym portalu, by mieć szansę na uzyskanie zniżek, rabatów oraz brać udział w organizowanych losowaniach.

kredito grafika 2Najkrótszy okres kredytowania dostępny dla klientów to 7 dni, podczas gdy najdłuższy wynosi 30 dni, niezależnie jednak od tego każdy klient ma prawo do przedłużenia terminu spłaty pożyczonej sumy o kolejne 7, 15 albo 30 dni. Za prolongatę naliczane są dodatkowe opłaty według następującego klucza: przedłużenie o 7 dni kosztuje 12% pożyczonej kwoty, o 15 dni – 16%, a o 30 dni aż 32% uzyskanej sumy kredytu.

kredito grafika 1Trzeba również pamiętać, że Kredito24 rozpatruje wyłącznie wnioski kredytowe zarejestrowanych w swym serwisie osób posiadających własne konto bankowe (w dowolnym banku nie licząc SKOK-ów), własny telefon komórkowy, polskie obywatelstwo (wymagane jest także przebywane na terenie kraju w chwili składania wniosku), a także ukończenie 18 roku życia (firma nie wyznacza górnej granicy wieku dla pożyczkobiorców).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *