Konkurs, w którym każdy wygrywa

Konkurs, w którym każdy wygrywa

Konkurs, w którym każdy wygrywa

Zazwyczaj biorąc udział w konkursach obliczamy swoje szanse na wygraną i liczymy się z ewentualnością, że w efekcie nie zyskamy kompletnie nic. Tymczasem w najnowszym konkursie ogłoszonym przez Vivus jest zupełnie inaczej. Tu wygrywa każdy uczestnik. Sprawdźcie to sami!

Najpierw weź pożyczkę

Pierwszym krokiem do wygranej w konkursie Vivusa jest zaciągnięcie pożyczki krótkoterminowej, na standardowych warunkach oferowanych w tej firmie. Kwotę pożyczki wybieracie sami, sami też określacie okres, w którym będziecie w stanie ją spłacić. Wygodny kalkulator na oficjalnej stronie pożyczkodawcy pozwoli w mig obliczyć całkowity koszt pożyczki, biorąc pod uwagę RRSO oraz prowizję. Przy czym, biorąc pożyczkę po raz pierwszy możecie liczyć na całkowity brak opłat, inaczej mówiąc zwracacie to, co pożyczyliście.

Potem weź udział w konkursie

Będąc już klientem Vivusa możecie wziąć wreszcie udział w grudniowym konkursie. Pamiętajcie jednak o terminie rejestracji, który upływa przed północą 30 grudnia. Do tego czasu powinniście już być zarejestrowani na stronie konkursu swietazvivis.pl, gdzie wpisujecie swoje podstawowe dane osobowe oraz numer pożyczki, którą właśnie zaciągnęliście. Teraz wystarczy tylko odpowiedzieć na kilka pytań, z którymi nie powinniście mieć większego problemu (w razie potrzeby możecie podeprzeć się internetowymi źródłami wiedzy), żeby sięgnąć po nagrody.

W końcu weź swoją nagrodę

O tym, że warto było wziąć udział w konkursie Vivusa przekonacie się odbierając swoje nagrody. Pamiętajcie, tu nikt nie odchodzi z kwitkiem, a wprost przeciwnie każdy coś dostaje. Jeśli nie będzie to jeden z obiecanych przez Organizatora telewizorów czy tabletów, zawsze możecie liczyć na którąś z konsoli lub kamerek. Dodatkowo przewidziano pewne nagrody pieniężne, a jeśli i ich nie dostaniecie, to Pożyczkodawca udzieli wam atrakcyjnych, bo nawet 50 % rabatów na kolejną pożyczkę.

Źródło obrazka wyróżniającego: www.se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *