Jak odnowić pożyczkę odnawialną

Jak odnowić pożyczkę odnawialną

Jak odnowić pożyczkę odnawialną

Pożyczkobiorcy po spłaceniu kwoty pożyczki, a czasem nawet w trakcie trwania umowy zastanawiają się nad możliwością dalszego pożyczania. Okazać się może, że takie zewnętrzne źródło finansowania jest dla nich najbardziej korzystnym sposobem na załatanie dziury budżetowej. Dlatego wielu z nich podejmuje decyzję o wzięciu kolejnej pożyczki na podobną lub wyższą kwotę albo na dobranie kwoty dodatkowej do już istniejącej pożyczki. W Vivus obie z tych opcji są jak najbardziej dostępne.

Odnowiona kwota pożyczki

W Vivus w tym samym czasie jeden klient może mieć tylko jedną pożyczkę. Jednak pożyczkodawca daje pożyczkobiorcy możliwość dobrania dodatkowej kwoty. Przy czym kwota ta nie może przekraczać Limitu Ogólnego wynoszącego 5000 złotych. Trzeba także pamiętać, że pożyczkobiorca zastrzega sobie możliwość obniżenia wysokości Limitu Ogólnego. Dzieje się tak w zależności od oceny ryzyka kredytowego określonego w odniesieniu do danego klienta.

Pożyczka od nowa

Dużo pewniejszym krokiem jest zatem odnowienie umowy pożyczki w Vivus po dokonaniu spłaty tej pierwszej. Każdemu klientowi zostaje udzielona odnawialna linia pożyczki w ramach Limitu Ogólnego. Umowy pożyczki w Vivus zawierane są na czas nieokreślony. Nie ma więc żadnych ograniczeń w ilości odnawiania pożyczek, o ile oczywiście klient spełnia wszystkie warunki. Jedynym ograniczeniem, są z góry określone terminy spłat, które ulec mogą wydłużeniu na wniosek klienta. Każdorazowe wydłużenie terminów spłaty wiąże się z określonymi z góry opłatami.

Źródło obrazka: zielonagora.ogloszenia24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *