Ile można pożyczyć na chwilę?

Ile można pożyczyć na chwilę?

Ile można pożyczyć na chwilę?

Nawet jeśli nazwa chwilówka brzmi niepozornie, to w grę wchodzić mogą poważne kwoty. Firmy udzielające krótkoterminowych pożyczek mają w tym względzie różną politykę. Jedne nakładają limity kwot pożyczek, inne stosują zupełną dowolność, która jednak czasem może sporo kosztować. Dlatego wybierając ofertę pożyczki koniecznie należy zwrócić uwagę na wszystkie należne opłaty dodatkowe.

Nowy klient versus słały klient

Z reguły nowy klient traktowany jest przez pożyczkodawcę inaczej niż tak zwany „stały klient”. Po pierwsze szczegółowo weryfikuje się dostarczone przez niego dane podczas rejestracji. Potem po założeniu profilu, weryfikacja danych przebiega dużo sprawniej. Po drugie nowych klientów mogą obowiązywać całkiem inne zasady. Na przykład w Vivusie obowiązuje reguła, że pierwszy raz pożyczyć możemy nie więcej niż 1600 złotych. Mimo tego ograniczenia, czeka nas jednak nagroda, bo pierwsza pożyczka jest tutaj za darmo i oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy.

Kolejna pożyczka dla zaufanych

Wzięcie kolejnej pożyczki w tej samej firmie wiąże się z pewnymi warunkami, Jeżeli spłata pierwszej kwoty odbyła się w terminie i nie było przy tym żadnych komplikacji, pożyczkodawca traktuje nas z większą dozą ufności i jest w stanie pożyczyć nawet większą kwotę niż poprzednio. Tak właśnie dzieje się w Vivus, gdzie dla zaufanych klientów już po siedmiu dniach od spłaty pierwszej pożyczki oferuje się sumę do 2600 złotych. Trzecia pożyczka może wynieść nawet 3000 złotych, czwarta 3500 złotych, natomiast piąta oscylować wokół 4000 złotych. Jak widać warto spłacać swoje zobowiązania w terminie, bo to procentuje w przyszłości wyższą kwotą oferowanych pożyczek.

Jak zatem widzimy, taka doraźna pomoc, może nam rozwiązać wiele różnych problemów. Warto o tym pamiętać i zamiast martwić się pustym portfelem, rozwiązać swoje chwilowe problemy.

 

źródło obrazka: http://www.lifecompassblog.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *