Ile kosztują wakacje z niemowlakiem?

Ile kosztują wakacje z niemowlakiem?

Ile kosztują wakacje z niemowlakiem?

 

Już samo wyjście z niemowlakiem na spacer do parku wydaje się niezłym wyzwaniem, bo wymaga niemałych przygotowań. Zabrać trzeba przecież coś ciepłego do ubrania, gdyby okazało się, że wieje zimy wiatr, wziąć picie w butelce i coś do przegryzienia, gdyby maleństwo było niespokojne, no i nie zapomnieć oczywiście o wilgotnych chusteczkach i dodatkowych pieluszkach, gdyby trzeba było je zmienić. Co dopiero mówić o dalszej wyprawie na wakacje, gdzie ewentualnych niespodzianek czeka nas o wiele więcej. Czy można rzeczywiście pomyśleć o wszystkim i zabezpieczyć się na każdą niedogodność? A może uda się uniknąć większości z nich, jeśli wybierze się odpowiednią ofertę wakacyjną?

maluszek na leżaku

http://www.roomtogrow.co.uk

Oferty wakacyjne dla rodziców z niemowlakami

Biura podróży doskonale rozpoznały potrzeby rodziców z małymi dziećmi i przygotowały dla nich specjalne oferty wakacyjne. Tak zwane rodzinne wakacje to pakiety wyjazdowe obejmujące pobyt w hotelach przystosowanych do pobytu najmłodszych turystów. Znajdziemy tu podjazdy na wózki i windy, pokoje zabaw dla dzieci z wesołymi dekoracjami na ścianach, brodziki przy basenach, a a także specjalne udogodnienia, takie jak krzesełka w restauracji lub łóżeczko dla dziecka w pokoju hotelowym. O korzystaniu z animacji dla dzieci nie można jeszcze mówić w przypadku niemowlaków, ale plusem na pewno jest to że w większości przypadków małe dzieci mają oferowany pobyt za darmo. Decydując się na konkretną lokalizacje warto pomyśleć o tym, jak dziecko zniesie zmianę klimatu oraz czas podróży. Może zamiast dalekich wypraw samolotem lepiej zdecydować się na pobyt w pobliskim gospodarstwie agroturystycznym. Oto kilka przykładowych ofert ze stron biur podróży:

  • Grecja – już od 3500 zł za dwoje dorosłych z jednym dzieckiem do 2 lat na 8 dni,

  • Wakacje rodzinne nad Bałtykiem – już od 2500 zł za dwoje dorosłych z dzieckiem do 2 lat na 8 dni,

  • Pobyt rodzinny – agroturystyka – już od 700 zł za dwoje dorosłych z dzieckiem do 2 lat na 8 dni.

wakacje z niemowlakiem

http://polki.pl/

Wyprawka niemowlaka na wakacje

Podczas wakacyjnego wyjazdu najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie maluszka; tylko wtedy rodzice czy opiekunowie mają szansę skorzystać z atrakcji pobytu i wypocząć. Dlatego zanim ruszymy w podróż warto zadbać o najpotrzebniejsze rzeczy, żeby potem zamiast wylegiwać się na słońcu nie musieć biegać od sklepu do sklepu w ich poszukiwaniu. Do tego trzeba pomyśleć o kilku akcesoriach, które mogą ułatwić wypoczynek z niemowlakiem:

  • Chusta do noszenia niemowlaka (wygodniejsza na plaży niż wózek, którego kółka będą grzęzły w piasku): około 150-200 zł.

  • Nosidełko – przydatne podczas pieszych wędrówek: około 70-600 zł.

  • Namiot plażowy : około 50-200 zł.

  • Kosmetyki przeciwsłoneczne: około 15-60 zł.

 

źródło obrazka wyróżniającego: http://babyonline.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *