Idealny kandydat do pożyczki

Idealny kandydat do pożyczki

Idealny kandydat do pożyczki

Mimo, że pożyczki pozabankowe udzielane są na podstawie minimalnych formalności, nie oznacza to, że wnioskodawcom nie stawia się żadnych wymagań. Wprost przeciwnie, każdy parabank ma swoje własne standardy, których spełnienia oczekuje od kandydatów do wzięcia pożyczki. Sprawdźmy jakie warunki stawia swoim klientom Vivus.

Jakie warunki należy spełnić?

Zacznijmy od tego, że Vivus jako instytucja finansowa działająca zgodnie z polskim prawem oczekuje od kandydatów do wzięcia pożyczki posiadania obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej. Stawia też ograniczenia wiekowe; pożyczki nie może wziąć osoba przed dwudziestym rokiem życia ani taka, która ukończyła już 78 lat. Kolejnym warunkiem jaki musi spełnić potencjalny pożyczkobiorca jest zarejestrowanie swojego profilu klienta na stronie internetowej Vivus.pl. W końcu osoba ubiegająca się o pożyczkę w Vivusie nie może być wpisana do żadnego rejestru dłużników, który stwierdza naruszenie przez niego obowiązku terminowej spłaty zadłużenia.

Jakie dokumenty są niezbędne?

Kandydat do wzięcia pożyczki musi przygotować kilka dokumentów zanim przystąpi do wypełniania formularza. Na pewno warto mieć przy sobie dowód osobisty, którego serię i numer trzeba będzie podać w formularzu rejestracyjnym. W innej rubryce należy umieścić numer pesel znajdujący się również w dowodzie. Kolejne informacje niezbędne do rejestracji to numer telefonu komórkowego, który potrzebny będzie do przyszłych kontaktów, a jednocześnie pomoże uwierzytelnić kandydata oraz numer konta bankowego do przelania kwoty pożyczki.

Źródło obrazka: www.weblog.infopraca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *