Horoskop finansowy na Rok 2016

Horoskop finansowy na Rok 2016

Horoskop finansowy na Rok 2016

Ciekawa jestem ilu z Was sprawdziło swój horoskop finansowy na 2016 rok. Zazwyczaj zainteresowani jesteśmy zdrowiem, życiem uczuciowym lub ogólnie powodzeniem. Tymczasem wróżki i wróżbici zadają sobie co roku wiele trudu, by ustalić jaki Rok pod względem finansów czeka każdego z nas, a przynajmniej każdy z naszych znaków zodiaku:-)

Poczucie bezpieczeństwa czy nagły przypływ gotówki

Choć trudno się doszukiwać dokładnych wskazówek, co do dat albo rodzajów przedsięwzięć, które miałyby zapewnić nam bezpieczeństwo finansowe, to jednak jeśli dane nam było się urodzić w znaku Wodnika, raczej o stan finansów nie musimy się obawiać. Z kolei przezorne Ryby będą żyły w 2016 na takim poziomie, na jaki je stać. Barany mogą skupić się na metodycznym osiąganiu planu finansowego. Bykom też nieźle się będzie powodziło, a zawartość ich portfela powinna stale wzrastać. Natomiast Bliźniętom zaleca się ostrożność w inwestycjach i zaciąganiu zobowiązań. Wreszcie Raki mogą z optymizmem podejmować się wyzwań, bo większość z nich im się opłaci.

Stabilizacja czy dynamiczny wzrost

Znakom z drugiej połowy roku też nie zabraknie finansowych dylematów. Lwy czeka raczej stabilny rok, który wzmocni ich pozycję. Panny powinny roztropnie wybierać spośród finansowych pokus, a Wagom przyda się odrobina oszczędności i bardziej racjonalne podejście do wydatków. Przed Skorpionem za to otwiera się czas zaciskania pasa, który jednak przynieść ma wyraźne profity w ciągu najbliższych dwóch lat. Strzelce, podobnie, raczej powinny skupić się na spłacie zobowiązań niż na dalszych wydatkach. Za to Koziorożce będą mogły nareszcie żyć z większym rozmachem i pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Więcej szczegółów dowiecie się z horoskopu finansowego zamieszczonego na onet.pl, który tutaj jedynie pobieżnie dla Was streściłam.

źródło obrazka: polki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *