Filarum

filarum logoGotówkowe kredyty krótkoterminowe udzielane przez Filarum (www.filarum.pl) obejmują kwoty od 100 do 4000 złotych, ale wyłącznie stali klienci firmy mogą składać wnioski o pożyczkę w maksymalnej wysokości. Dla klientów korzystających z usług Filarum pierwszy raz najwyższa dostępna kwota wynosi 1000 złotych. Każda kolejna terminowa regulacja zaciągniętej chwilówki skutkuje podwyższeniem maksymalnego limitu i po wywiązaniu się z piątej umowy klient ma prawo do wnioskowania o 4000 złotych.

filarum grafika 1Termin spłaty jest określany przez klienta na etapie wypełniania wniosku online i może wynosić od 1 do 30 dni. Pożyczkobiorcy, którzy z jakiejś przyczyny nie zdołają spłacić pożyczki na czas, mogą złożyć wniosek o prolongatę – dostępne terminy to 7, 14 albo 30 dni, a samo przedłużenie wchodzi w życie dopiero po wpłacie należnej prowizji. Filarum nie narzuca żadnych odgórnych limitów co do ilości prolongat danego kredytu, tak więc jeśli tylko klient będzie płacił prowizję za przedłużenie, może przedłużać spłatę dowolną ilość razy.

filarum grafika 2Oprócz podania danych z dowodu osobistego i swojego aktualnego numeru telefonu komórkowego (na etapie rejestracji w serwisie) wymagane jest także posiadanie własnego konta osobistego w dowolnym banku spośród działających w Polsce, wiek między 20 a 76 lat i polskie obywatelstwo. Nie ma wymogu dokumentowania zarobków. Decyzja podejmowana jest w ciągu mniej więcej 10 minut, a jej wynik przesyłany jest do klienta w wiadomości SMS. Jeśli pożyczka została przyznana, a klient ma konto w jednym z banków preferowanych przez pożyczkodawcę, to uzyskana gotówka będzie do dyspozycji klienta już po 10 minutach od decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *