Elastyczny pożyczkodawca to atut

Elastyczny pożyczkodawca to atut

Elastyczny pożyczkodawca to atut

Wiele parabanków oraz innych pozabankowych instytucji finansowych wykazuje dużą elastyczność wobec swoich klientów. Dzięki temu usługi finansowe, takie jak pożyczki krótkoterminowe stają się coraz łatwiej dostępne dla szerszej grupy osób. Elastyczność zasad pozwala także dopasować je do różnych potrzeb potencjalnych pożyczkobiorców.

Elastyczna procedura

Przede wszystkim, aby ułatwić klientowi kontakt parabanki częściej wykorzystują nowoczesne technologie, zamiast wzywać potencjalnych pożyczkobiorców do swojej siedziby na przykład w celu osobistego wypełnienia formularza wniosku o pożyczkę. Dziś o konkretne kwoty wnioskować można online, rejestrując swój profil na platformie firmy pożyczkowej, a po zostaniu stałym klientem nie będzie problemu z wysłaniem wiadomości sms w razie konieczności kolejnej pożyczki, albo z otrzymaniem żądanej kwoty na podstawie rozmowy telefonicznej z podaniem hasła uwierzytelniającego.

Elastyczne podejście do klienta

Klientami wielu parabanków i innych pozabankowych instytucji finansowych mogą zostać osoby, którym współpracy odmówiło wiele banków. Chodzi tu głównie o kredytobiorców mających negatywna historię w BIK. Do firm pożyczkowych zwrócić się mogą także osoby, które nie mogą lub nie chcą przedstawiać dodatkowych zaświadczeń, takich jak te o zarobkach od pracodawcy albo o zasiłkach otrzymywanych z ZUS albo też o niezaleganiu z podatkami na rzecz Urzędu Skarbowego.

Elastyczne zasady

Krótkoterminowe pożyczki są specyficzną usługą finansową, która kieruje się swoimi zasadami. W wielu parabankach oprocentowanie pożyczki zależy od długości jej spłaty. Do wyliczenia kosztów związanych z jej udzieleniem służą wygodne suwaki na oficjalnych stronach internetowych. Wydłużając termin spłaty możemy zauważyć o ile wzrośnie kwota odsetek. Elastyczność zasad ujawnia się również w ewentualnym przedłużaniu terminu spłaty. Wielu pożyczkodawców daje taką możliwość oczywiście za stosowną opłatą dodatkową.

Źródło obrazka: thepeoplegroup.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *