Ekspresowe wsparcie finansowe – poznaj pożyczki pozabankowe

Ekspresowe wsparcie finansowe – poznaj pożyczki pozabankowe

Ekspresowe wsparcie finansowe – poznaj pożyczki pozabankowe

Problemy finansowe czy nagła potrzeba gotówki i wsparcia domowego budżetu – takie sytuacje mają miejsce bardzo często. Na szczęście tego typu kłopoty mogą być szybko rozwiązane dzięki specjalnym instrumentom finansowym. Banki oraz firmy pozabankowe oferują dwie opcje – kredyty oraz pożyczki pozabankowe. W nagłych przypadkach i palącej potrzebie zdecydowanie najlepszym wariantem są pożyczki online. 

Pożyczki pozabankowe prywatne – niezbędne informacje

Pożyczka pozabankowa jest produktem finansowym oferowanym przez jednostki świadczące usługi bankowe, jednakże niebędące bankami. Podmioty te znane są pod nazwą parabanki. To, co wyróżnia pożyczki pozabankowe prywatne, to niskie kwoty udzielane na krótki okres czasu. Środki finansowe dostarczane przez parabanki uzyskuje się bardzo szybko i wymagają one spłaty w określonym terminie. Tego typu produkt bankowy jest idealną formą natychmiastowego wsparcia budżetu. 

Czym różnić się pożyczka od kredytu?
Image by Lukas Bieri from Pixabay

Pożyczki pozabankowe dostępne są bez wychodzenia z domu. Do szybkiego uzyskania dodatkowej gotówki wystarczy komputer. Image by Lukas Bieri from Pixabay

Pożyczki udzielane przez parabanki nie są kredytami. Kredyt można uzyskać wyłącznie w bankach oraz spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych. Jednostki te wymagają długotrwałego procesu weryfikacji kredytobiorcy oraz szeregu dokumentów i zaświadczeń. Kredyty udzielane są także na konkretne przeznaczenie 2 kredyt hipoteczny (zakup nieruchomości) czy kredyt samochodowy (zakup auta). Istnieje także opcja wzięcia kredytu gotówkowego na dowolny cel. Pożyczka natomiast udzielana jest przez parabanki, poprzez łatwy i sprawny proces weryfikacji oraz nie określa celu przeznaczenia uzyskanej gotówki. 

Łatwo, szybko i bez zbędnych formalności – zalety pożyczek pozabankowych

Oferty pożyczek pozabankowych przyciągają coraz większą ilość klientów. Wiąże się to z szeregiem zalet, jakie posiada ten produkt finansowy. Najważniejsze korzyści pożyczek online, to:

  • Pożyczki dostępne dla każdego – wsparcie od parabanków uzyskać może praktycznie każda osoba pełnoletnia. Wystarczy przejść prosty proces weryfikacji klienta.
  • Łatwy proces weryfikacyjny – ten etap starania się o pożyczkę wymaga potwierdzenia tożsamości oraz konta bankowego. Firmy pozabankowe wymagają także wypełnienia krótkiego wniosku. Nie ma konieczności dostarczania różnego typu dokumentów i zaświadczeń. 
  • Szybko i bez wychodzenia z domu! – pożyczki pozabankowe uzyskiwane są za pośrednictwem internetu, co jest zdecydowanym ułatwieniem i nie wymaga tracenia czasu na wizyty w placówkach. 
  • Ekspresowy przelew wnioskowanych środków – po pozytywnej weryfikacji, pożyczka pozabankowa trafia natychmiast na konto klienta.
  • Dowolny cel pożyczki pozabankowej – parabanki nie wymagają określenia przeznaczenia pożyczanej kwoty pieniędzy. 
  • Elastyczne terminy spłaty – uregulowanie zaległości odbywa się w terminie określonym w umowie pożyczkowej. Zwykle jest to 30 dni. Pożyczkobiorca nie musi jednak czekać do tego terminu. Zadłużenie może spłacić w dowolnej chwili. Większe kwoty pożyczki mogą mieć wydłużony okres spłaty oraz możliwość spłaty w ratach. 
  • Atrakcyjne kwoty pożyczki – nowi klienci parabanków mają do dyspozycji niższe kwoty (zwykle do 3000 złotych). Osoby zarejestrowane, które już korzystały z usług, mogą zaciągać zobowiązania na większe sumy.
Bezpieczna pożyczka w sprawdzonym parabanku

Pełne bezpieczeństwo i pewność uzyskiwanych środków zapewniane jest przez sprawdzone parabanki. Podmiotem, który cieszy się doskonałymi opiniami, posiada ogromne doświadczenie i oferuje swoim klientom świetne opcje jest firma Vivus. Pożyczki online oferowane przez Vivus to klarowne warunki, elastyczność oraz wygoda. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *