Ekspres Kasa

ekspreskasa logoZakres kwot, o które można się ubiegać składając w Ekspres Kasie (www.ekspreskasa.pl) wniosek o krótkoterminową pożyczkę gotówkową, wynosi od 100 do 2000 złotych, choć trzeba brać pod uwagę pewne ograniczenia. Nowi klienci standardowo mogą wnioskować o kwoty do 1500 złotych. O 2000 złotych można się ubiegać po terminowym uregulowaniu kilku zobowiązań w Ekspres Kasie.

ekspreskasa grafikaDosyć niecodziennie przedstawia się sprawa terminów spłaty w tej firmie pożyczkowej, ponieważ opcje są tylko trzy: 15, 30 albo 60 dni, a dodatkowo konkretne okresy kredytowania są powiązane z limitami kwotowymi – dla przykładu pożyczki na kwoty wyższe niż 1500 złotych można zaciągnąć wyłącznie na 60 dni). Jeżeli klient nie jest w stanie spłacić chwilówki w terminie przewidzianym umową, to może przedłużyć termin jej regulacji. Przedłużenie spłaty jest opcją płatną (wysokość prowizji za prolongatę jest równa sumie odsetek od danego kredytu) i dostępną jedynie dwa razy (w przypadku chwilówek udzielonych na 60 dni oznacza to możność przedłużenia każdej raty tylko raz), a sam termin przedłużenia wynosi dokładnie tyle, na ile dany kredyt jest udzielony.

ekspreskasa grafika 2Pod względem wymagań Ekspres Kasa nie ma zbyt wygórowanych żądań wobec swych klientów: należy się zarejestrować na stronie internetowej firmy, mieć polskie obywatelstwo, być w wieku od 21 do 70 lat, przebywać na terenie Polski i nie figurować w bazach niesolidnych dłużników (KRD, BIG, ERIF).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *