Dodatkowe 30 dni na spłatę

Dodatkowe 30 dni na spłatę

Dodatkowe 30 dni na spłatę

Jeśli zastanawiasz się, co możesz uzyskać od pożyczkodawcy, oprócz kwoty pożyczki, to rozejrzyj się po ogłaszanych promocjach i okazjach. Nie wykluczone, że znajdziesz ofertę, która w szczególny sposób pozwoli Ci skorzystać z pożyczki. Na pewno w cenie będą niższe koszty dodatkowe oraz możliwość przedłużenia terminu spłaty.

Pierwszy raz za darmo

Pożyczkodawcy chcąc przyciągnąć do siebie nowych klientów oferują im jak najkorzystniejsze warunki pożyczki. Na przykład w lutym nowi klienci w Vivus mogą otrzymać w ramach pożyczki nawet do 2 tysięcy złotych za darmo. Oznacza to, że od tej kwoty nie naliczona zostanie żadna prowizja, jak również RRSO wyniesie O%. Warto zauważyć, że jest to wyjątkowa oferta na rynku ze względu na wysokość udzielanej kwoty. Inne instytucje finansowe i parabanki mogą być bardziej zachowawcze i proponować o wiele niższe pożyczki na pierwszy raz, co wiąże się oczywiście z ograniczonym zaufaniem do nowych klientów.

Spłata miesiąc po terminie

W lutowej promocji Vivusa nowi klienci zyskują podwójnie. Nie tylko mogą otrzymać w pożyczce kwotę dwa razy wyższą niż dotychczas, ale też mogą otrzymać dwa razy więcej czasu na jej spłatę. Chodzi o to, by w określonym w umowie pożyczki terminie spłacić przynajmniej połowę należnej kwoty. Po spełnieniu tego warunku klient otrzymuje dodatkowy miesiąc, a konkretnie 30 dni na spłatę reszty zadłużenia. Spłata po dodatkowym miesiącu możliwa jest niezależnie od pierwotnie wybranego terminu. Nawet jeśli w umowie wybraliśmy spłatę w okresie 14 dni, to po spłacie połowy w tym terminie resztę możemy oddać za miesiąc.

źródło obrazka wyróżniającego: www.starmakerschool.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *