Czarny Piątek- czarno to widzę!

Czarny Piątek- czarno to widzę!

Czarny Piątek- czarno to widzę!

Wiele zjawisk ze świata komercji importujemy bez cenzury na nasz rynek. Do niedawna jeszcze bronił się przed tym zjawiskiem Czarny Piątek, do którego być może nie byliśmy w pełni przekonani ze względu na to, że ma miejsce zarz po Dniu dziękczynienia. Jednak w tym roku media wszem i wobec nagłaśniały nastanie Czarnego Piątku również na terenie Polski w dniu 27 listopada.

Black Friday czyli szaleństwo zakupów

Dokładnie tego dnia zaczyna się szaleństwo przedświątecznych zakupów. Sklepy ustrojone w choinki i girlandy rozbrzmiewają kolędami, a na półkach widać coraz większe napisy głoszą ce rabaty i upusty. Do tego większość punków sprzedaży wydłuża godziny pracy, a są i takie, które gotowe są sprzedawać non stop, przez całą dobę. Nic więc dziwnego, że klienci tłumnie idą sprawdzić, co na nich czeka. Poza tym zrobienie prezentów rodzinie i przyjaciołom już w Czarny Piątek daje miesiąc spokojnego oczekiwania na Święta, który można wykorzystać w inny sposób niż na niekończących się wędrówkach po galeriach.

Czarny Piątek łączy wszystkie branże

Ogłoszenie Czarnego Piątku w sprzedaży odbiło się echem w praktycznie wszystkich branżach sprzedaży w Polsce. Sklepy odzieżowe, obuwnicze i zabawkarskie zaczęły ogłaszać okolicznościowe obniżki. Z rabatami podążyły za nimi sklepy dom i ogród, a i e-sklepy z elektroniką nie pozostały bez reakcji ogłaszając wyprzedaże na bardzo atrakcyjne modele telewizorów, komputerów i laptopów. Nawet w salonach telefonii komórkowych można było odcinać „czarnopiątkowe” kupony. Z mało zasobnym portfelem pod koniec miesiąca czarno widzę ten piątek, chyba, że różowe okulary pomoże mi włożyć pożyczka krótkoterminowa z Vivus, którą spłacę po otrzymaniu grudniowej wypłaty. 😉 Tym bardziej, że firma wchodząc we współpracę z mBankiem przygotowała dla mnie i mi podobnych ciekawe rozwiązanie z atrakcyjnymi rabatami.

źródło obrazka: http://www.doctortecno.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *