Aplikacja ułatwiająca pożyczanie

Aplikacja ułatwiająca pożyczanie

Aplikacja ułatwiająca pożyczanie

Firmy zajmujące się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek, tak zwanych chwilówek, starają się maksymalnie uprościć procedury. W wielu z nich do złożenia wniosku o pożyczkę nie trzeba żadnych dodatkowych zaświadczeń, a decyzję klient otrzymuje w kilkanaście minut. Taka błyskawiczna obsługa pożyczkobiorców jest standardem w firmie pożyczkowej Vivus, która ostatnio zdeklasowała konkurencję wprowadzając na rynek specjalną aplikację na urządzenia mobilne.

pożyczka Vivus

loan-magazine.pl

Najpierw instalacja aplikacji

Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne złożenie wniosku o pożyczkę w Vivus staje się nie tylko możliwe bez wychodzenia z domu ale także z każdego miejsca, do którego trafimy. O ile oczywiście znajduje się ono w zasięgu internetu. Najpierw jednak trzeba będzie pobrać specjalną aplikacje z Google play albo z App store, w zależności od tego, czy posługujemy się smartfonem czy iPhonem. Aplikację możemy też zainstalować na tablecie, co wydaje się wygodniejsze ze względu na duży ekran wyświetlacza.

Potem rejestracja w aplikacji

Po zainstalowaniu aplikacji Vivus.pl na naszym urządzeniu mobilnym pojawi się ekran podobny do tego, jaki widzą internauci po wejściu na oficjalną stronę tej firmy pożyczkowej. Do złożenia wniosku konieczne będzie zarejestrowanie swojego profilu lub ewentualnie zalogowanie się jeśli już jesteśmy zarejestrowani. Dla ułatwienia możemy zarejestrować się przez Facebooka, co zaoszczędzi nam żmudnego wpisywania swoich danych osobowych.

W końcu użycie aplikacji

Dokładnie tak jak w składanych online wnioskach na stronie Vivusa, również w aplikacji określenie kwoty pożyczki, a także terminu spłaty odbywa się za pomocą wygodnych suwaków. Warunki pożyczki zależą od tego, czy bierzemy ja po raz pierwszy (wtedy oddajemy, tyle ile pożyczyliśmy), czy po raz kolejny (wtedy naliczone zostaną opłaty dodatkowe). Dzięki aplikacji nie tylko złożymy wniosek o pożyczkę, ale również będziemy mogli nią zarządzać, edytować dane na naszym profilu, czy też uzyskać dostęp do praktycznych informacji. Aplikacja naprawdę ułatwia pożyczanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *