A gdyby tak wygrać spłatę…

A gdyby tak wygrać spłatę…

A gdyby tak wygrać spłatę…

Pożyczki byłyby całkiem przyjemnym zjawiskiem, gdyby oczywiście nie trzeba było ich spłacać. Niestety realia są takie, że każda pożyczona złotówka musi zostać oddana i to z należnym procentem oraz ewentualnymi kosztami dodatkowymi. Czasem jest to spore obciążenie dla naszego budżetu i marzymy o jak najszybszym pozbyciu się go. Vivus wyszedł na przeciw tym marzeniom i od co najmniej miesiąca organizuje loterię, która pomaga je spełnić.

Jak grać w loterii Vivusa?

Zasady loterii Vivusa są jasne i można się z nimi zapoznać czytając Regulamin umieszczony na ich oficjalnej stronie. Przede wszystkim z wzięciem udziału w loterii trzeba się pospieszyć, bo losowania będą miały miejsce codziennie w okresie od 2 stycznia do 2 marca 2015 roku. Następnie po podjęciu decyzji o wzięciu udziału w loterii trzeba w tym okresie zaciągnąć pożyczkę w wysokości co najmniej 500 zł. Po załatwieniu wszelkich formalności związanych z wzięciem pożyczki wystarczy już tylko czekać na szczęśliwy traf.

A jak wygrać w loterii Vivusa?

Zgodnie z Regulaminem Loterii Vivus każde pożyczone 500 zł to jeden los. Biorąc zatem pożyczkę na wielokrotność tej minimalnej kwoty powiększamy swoje szanse na wygraną. Logiczne w sumie:-) Jeśli jednak dotąd szczęśliwy los nie przypadł nam w udziale, nie myślmy, że wszystko stracone, ponieważ co dziesięć dni losowana jest nagroda główna w wysokości 10 000 zł. Jest to tak samo łakomy kąsek jak spłata pożyczki, nieprawdaż? Bądźmy jednak dobrej myśli i codziennie sprawdzajmy Listę Laureatów zamieszczoną na oficjalnej stronie Vivus.pl.

Źródło obrazka: cleanerconfessions.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *